שם הקורס: VBS3 SCRIPTING
תאריך: 25-29.10.15

סקירה כללית על הקורס:
קורס זה מיועד למפתחי תרחישים ומפתחי תוכן ב VBS3. קורס זה מתמקד במושגי הscripting של VBS3, ומעמיק את היכולות שנלמדו בקורס ADMIN.
קורס זה יתמקד בנושאים הבאים: יסודות scripting, הבנת תרחישים, למידת תרחישים לפי נושאים, דיאלוגים וממשקי משתמש. שפת VBS3 Scripting קלה להבנה ולשליטה, מאפשרת למשתמש להוסיף לתרחיש תוכן ופונקציונליות מותאמים אישית מעבר ליכולות ה Offline של Mission Editor and Real Time Editor. חניכי הקורס ילמדו את היסודות של פיתוח Scripting: משתנים, פקודות Scripting, שימוש בפונקציות, ועוד. החניכים יחקרו פקודות Scriptingשונות, איך הן עובדות, וכיצד ומתי יש להשתמש בהן בשימוש השוטף. החניכים יפתחו ויחקרו את התרחישים העיקריים שנמצאים בשימוש נפוץ בסביבות האימון היום.

מטרות הקורס:
קורס זה מתמקד בהעצמת מעצבי תרחיש ומפתחי תוכן של VBS3 על ידי בחינה כיצד התרחישים עובדים. קורס זה יציג כיצד משתמשים נוספים משתמשים בסקריפטים בכדי להעשיר את התרחישים או לבנות תוכן חדש. בסיום הקורס, משתתפים יהיו בקיאים בניהול VBS3 ויהיו מסוגלים לפתח תרחישים מורכבים ביעילות.

תנאים והגבלות:
הקורס יועבר במרכז הארץ
שעות הקורס יהיו 9:00-17:00, שינויים בשעות יקבע לפי קצב ההתקדמות בפועל
ציוד לקורס יסופק על ידי החברה.
הקורס יעובר באנגלית, ע”י מדריך מצוות ההדרכה הבינלאומי של יצרן הBohemia Interactive VBS3 Simulations . בנוסף בקורס ישתתפו חונכים ישראלים מחברת סינדיאנה טכנולוגיות (הנציגה בלעדית בישראל).
שמירת מקום לקורס תתבצע לאחר חתימה והחזרה של הטופס.
ההשתתפות בקורס מותנית בהוצאת הזמנת רכש לחברה עד 14 יום לפני מועד הקורס.
התשלום לקורס יבוצע עד 30 יום ממועד פתיחת הקורס.
עלות הקורס הינה 4,500$ לחניך לא כולל מע”מ, כל חניך נוסף מהארגון יקבל הנחה של 25% מעלות הקורס.
דמי ביטול 1,500$.
הקורס מוגבל לעד 5 חניכים על בסיס מקום פנוי.